Međurazredni projekt Upoznajmo Baranju

Autor: Zdravka Milošić, 4. 7. 2016.

Učenici nižih razreda ove su školske godine ostvarili međurazredni  projekt „Upoznajmo Baranju“.

U sklopu projekta radili su na različitim aktivnostima: proučavali prirodne i kulturno-povijesne znamenitosti istraživačkim radom na dostupnoj literaturi i internetu, gledali dokumentarne filmove o Baranji, čitali priče o životinjama Kopačkoga rita, slušali izvornu glazbu baranjskog područja te se likovno izražavali vezano za odabranu temu. Na kraju su sve imali priliku vidjeti neposrednim promatranjem odlaskom na jednodnevni izlet u Kopački rit i Karanac (prirodna obilježja močvarnog područja, biljke i životinje Kopačkoga rita, turizam, kulturno-povijesna baština). Tijekom rada na projektu učenici su pokazali iznimnu zainteresiranost i motiviranost.

Kako je sve teklo prikazano je na fotografijama koje su snimane tijekom svih etapa provođenja projekta, a pod priloženim dokumentima možete pogledati i prezentacije učenika četvrtog razreda.

Priloženi dokumenti:
Cikloturizam.pptx (1.19 MB)