Evaluacija

Autor: Lea Putnik, 24. 4. 2024. 13:37

Zadovoljstvo projektom i organiziranim aktivnostima pokazala je velika većina učenika i učitelja.

[više]

Kahoot kviz za naše učenike

Autor: Lea Putnik, 22. 4. 2024. 13:33

Nakon što su učenici predstavili značajne žene iz različitih zemalja, organizirali smo dva online susreta (15. i 22. travnja) na kojemu su provedeni Kahoot kvizovi. Učenici su pokazali zadovoljstvo upoznavanjem i suradnjom te natjecateljski duh i želju za učenjem i nastavkom rada na projektima.

[više]

Izložba „Women who changed the world“

Autor: Lea Putnik, 17. 4. 2024. 13:31

Radove naših učenika objedinili smo na virtualnoj izložbi.

Powered by emaze

Logo našeg projekta

Autor: Lea Putnik, 16. 4. 2024. 12:05

Završeno je glasanje za najbolji logo!

Svi partneri predložili su radove svojih učenika, a zatim su učenici i učitelji odabrali najbolji logo koji će predstavljati naš eTwinning projekt.

Pobjednički logo:

Kliokom na više pogledajte ostale prijedloge

Projektna Facebook stranica

Autor: Lea Putnik, 28. 3. 2024. 13:24

Naš projekt i projektne aktivnosti možete pratiti i na našoj Facebook stranici na kojoj možete ostaviti svoje komentare ili prijedloge. Radujemo se interakciji s našim pratiteljima.

Prvi online sastanak učitelja

Autor: Lea Putnik, 27. 3. 2024. 13:29

Tijekom rada na projektu učitelji i učenici surađuju putem različitih medija (Twinspacea, WhatApp grupe, Facebook stranice itd.), a prvi online susret učitelja održan je u srijedu 27. ožujka. Učitelji su uspješno dogovorili daljnje aktivnosti te su još jednom potvrdili važnost međunarodne suradnje.

[više]

Video zapisi žena koje su promijenile svijet

Autor: Lea Putnik, 27. 3. 2024. 11:47

Kao dio aktivnosti eTwinning projekta „Žene koje su promijenile svijet“ naše su učenice predstavile neke od najznačajnijih hrvatskih žena koje će zbog svojih doprinosa u umjetnosti, znanosti, borbi za prava žena ostati zabilježene u hrvatskoj povijesti.

U ovoj aktivnosti sudjelovale su učenice od 3. do 8. razreda.

Klikom na više pogledajte sve video zapise:

[više]

Portreti žena koje su promijenile svijet

Autor: Lea Putnik, 27. 3. 2024. 11:41

Naš projektni tim odlučio je predstaviti deset nevjerojatnih žena kroz portrete i video zapise. U izradi portreta sudjelovali su svi učenici 5. i 7. razreda. Pogledajte njihove radove:

Autor: Lea Putnik, 26. 3. 2024. 11:24

Tijekom projekta učenici i učitelji poštivali su i pridržavali se dogovorenih pravila. Na pravila ponašanja podsjetila nas je učiteljica Sukran Capkin koja je sa svojim učenicima izradila digitalne plakate koje možete vidjeti u nastavku.

Projektna Facebook stranica

Autor: Lea Putnik, 25. 3. 2024. 13:00

Upoznajte naše partnere

Autor: Lea Putnik, 25. 3. 2024. 11:21

Uvodni video

Autor: Lea Putnik, 22. 3. 2024. 11:18

U našem projektu sudjeluju učenici i učitelji iz pet škola iz Turske, Grčke, Španjolske, Albanije te dvije osnovne škole iz Hrvatske. Pogledajte uvodni video:

[više]

Women who changed the world – Žene koje su promijenile svijet

Autor: Lea Putnik, 26. 2. 2024. 11:10

Sanjamo o rodno ravnopravnom svijetu, svijetu bez predrasuda, stereotipa i diskriminacije. Svijet koji je inkluzivan i u kojemu se različitosti cijene i slave. Projekt “Žene koje su promijenile svijet” osmišljen je povodom obilježavanja Međunarodnog dana žena, 8. ožujka 2024. Ističe doprinos žena događajima u povijesti i suvremenom društvu. Slavimo postignuća žena i podižemo svijest o diskriminaciji predstavljajući najinspirativnije žene iz različitih zemalja.

U ovom međunarodnom eTwinning projektu sudjeluju učenici od 1. do 8. razreda sa sjajnim učiteljskim timom. Članovi projektnog tima: Barbara Dadić Eđed (učiteljica engleskog jezika), Silvija Bocka (ravnateljica), Elvira Grančić (učiteljica hrvatskog jezika), Lea Putnik (učiteljica informatike), Katarina Krajnović Gonzurek (pedagoginja), Ana Figecki (učiteljica povijesti) i Marina Jonjić (učiteljica glazbene kulture).

[više]

eTwinning radionica – početak novog projekta

Autor: Lea Putnik, 19. 2. 2024. 11:05

Učiteljica engleskog jezika, savjetnica i iskusna eTwinnerica, održala je predavanje i radionicu o mogućnostima eTwinninga i ESEP platforme
zainteresiranim učiteljima. Tijekom radionice učitelji su imali priliku primijeniti stečeno znanje, a istodobno su stvorili plan projekta koji je ubrzo nakon
radionice i prijavljen. Projektni tim entuzijastično je krenuo u svoj prvi
zajednički eTwinning projekt naziva “Women who changed the world” (“Žene
koje su promijenile svijet”), koji je predstavljen zainteresiranim učenicima.