Europske oznake kvalitete za projekte “Culture Club” i “My Dream Class”

Autor: Lea Putnik, 21. 1. 2024. 11:19

Europske oznake kvalitete za projekte “Culture Club” i “My Dream Class” stigle su u našu školu 🎊
Središnja organizacija za podršku eTwinningu objavila je 𝐩𝐨𝐩𝐢𝐬 𝐝𝐨𝐛𝐢𝐭𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐄𝐮𝐫𝐨𝐩𝐬𝐤𝐞 𝐨𝐳𝐧𝐚𝐤𝐞 𝐤𝐯𝐚𝐥𝐢𝐭𝐞𝐭𝐞 za 2023. godinu. Europska oznaka kvalitete dodijeljena je članovima projekata za izvanredan rad, a među 494 dobitnika iz Hrvatske je i učiteljica naše škole - Barbara Dadić Eđed, učiteljica savjetnica.
Čestitamo učiteljici i njenim vrijednim učenicima! 🥳👏

Nacionalna oznaka kvalitete Osnovnoj školi Laslovo

Autor: Lea Putnik, 16. 10. 2023. 10:57

U našu školu stigla je još jedna nacionalna oznaka kvalitete! Veliko je veselje među učenicima koji su se trudili i uživali u upoznavanju drugih kultura i predstavljanju vlastite. Kroz povijest, geografiju, likovnu i glazbenu umjetnost uz različite nastavne metode naučili su puno razvijajući stvaralačku kreativnost. Svoja iskustva i znanja učenici i učitelji razmjenjivali su s projektnim partnerima te se svi vesele nastavku rada na eTwinning projektima.

Projektne aktivnosti

Autor: Lea Putnik, 29. 6. 2023. 17:26

Projektne aktivnosti priveli smo kraju. Upoznali smo povijest, kulturu i običaje naših partnera i na taj način osvijestili bogatstvo različitosti. Surađivali smo, stekli smo razne vještine, ali i prijateljstva. Svaki je pojedinac u projekt unio svoju vrijednost koja čini multikulturalnu vrijednost našeg projekta.

Kahoot kviz

Autor: Lea Putnik, 1. 5. 2023. 09:42

U petak 28. travnja učenici sudionici projekta zaigrali su online Kahoot kviz te pokazali izvrsno poznavanje partnerskih država. Pitanja su obuhvaćala područje geografije, tradicionalne glazbe i hrane, a najbolji uspjeh učenika OŠ Laslovo postigla je Erika Eđed, učenica 5. razreda.

Arhiva naših vijesti