Proslava Dana škole

Autor: Zdravka Milošić, 3. 6. 2020.

Tjednima je naša lijepa škola pusta i tihi su školski hodnici. Izostala je proljetna užurbanost, nervoza i priprema za priredbu povodom Dana škole. Izostalo je i ono olakšanje kada priredba završi, a učenici budu nagrađeni pljeskom publike zbog uloženog rada i truda kojim učenici i učitelji svakog svibnja nastoje  razveseliti svoje goste.

Izostalo je ove godine slavlje za Dan škole. 29.5. nisu se školom orile pjesme, nije se plesalo, recitiralo, glumilo, nije svirao naš tamburaški orkestar. Ali nismo odustali! Dio naših učenika pokazao je dobru volju da svojim doprinosom i radom od kuće svojoj školi poželi sretan rođendan.

Osmaši su nam tako priredili video u kojemu iznose svoj doživljaj školovanja u osnovnoj školi, Englezi su napravili svoj prvi digitalni časopis, sedmaši Niko Pintarić i Ena Sukić su snimili vijesti i memmese. Marko Ćosić, Ema Šilipetar i Jakov Zegnal napisali su pjesme (pogledajte ih u priloženim dokumentima), a dio učenika je oslikavao grafite, crtao stripove ili školu. FOTOGALERIJA RADOVA

I proslavili smo Dan škole, učenici svojim radovima, a učitelji radno na sjednici i ugodnim druženjem s kolegama nakon sjednice.

Nadamo se da će roditelje ove školske godine barem razveseliti slike i video snimke uradaka naših učenika.

Draga naša školice, sretan ti rođendan!