> Knjižnica

Alisa i Harry u školskoj knjižnici

Autor: Lea Putnik, 20. 6. 2023.

Zahvaljujući osmašici Tamari Starčević, Alisa i Harry Potter trajno su se „nastanili“ i donijeli „dašak čudesnoga“ našoj školskoj knjižnici.
Proteklih dana, okružena knjigama, naša je talentirana Tamara vrijedno oslikavala stolice u prostoru knjižnice. Rezultat njezinog marljivog i inspiriranog rada prekrasno su oslikane stolice s likovima Alise i Harryja.
Premda na kraju nastavne godine, ovo je tek početak knjižnične aktivnosti
oslikavanja stolica motivima iz poznatih književnih djela za djecu. Na ovaj način
želimo omogućiti učenicima da ostave trag svoga talenta i u školskoj knjižnici.
Tamara je svoj talent pokazala još prošle školske godine naslikavši lik Harryja
Pottera na zidu učionice engleskoga jezika. Ova marljiva i odlična učenica postizala je uspjehe i na likovnim natječajima. Na ovogodišnjem natječaju OŠ Budrovci BuLik 2023., na koji je pristiglo 444 likovna rada, Tamara je za svoj likovni rad nagrađena i pohvaljena. U literarno-likovnom natječaju „Haiku i sport“ Tamarin je rad ušao među petnaest najboljih, između više stotina radova.
Još jedanput čestitke Tamari, hvala i sretno u daljnjem školovanju!

Ostatak fotografija pogledajte ovdje.