> Knjižnica

Svjetski dan smijeha

Autor: Lea Putnik, 10. 1. 2024.

U utorak 10. siječnja obilježen je Svjetski dan smijeha brojnim aktivnostima koje su provele učiteljica hrvatskoga jezika s učenicima predmetne nastave i učiteljice razredne nastave sa svojim učenicima.
Dan poslije, u knjižnici tijekom odmora, učenici petoga razreda pročitali su šale koje su zapisali kod kuće. Zajedno s učenicima 4. i 6. razreda pročitali su nekoliko šala iz Smibove rubrike Mudra sova i svraka naopaka te šale iz „knjige u gostima“ - 365 šala (koju smo za ovu priliku posudili u Gradskoj i sveučilišnoj knjižnici u Osijeku (GISKO:).
Učenici 4. i 6.razreda zapisali su odabrane, najsmješnije šale i postavili ih na pano u predvorju škole. Naš „ljekoviti postav“ bit će nekoliko dana izložen u predvorju škole. Zaustavite se, pročitajte i nasmijte se-
Pogledajte našu fotogaleriju, a o ostalim aktivnostima povodom Svjetskog dana smijeha doznajte više na mrežnoj stranici i facebooku škole.

O ovim aktivnostima možete više doznati na facebooku škole.